S čím vším vám můžeme pomoct. 

Takhle to bude probíhat

1 – Zaměření

2 – Nacenění

3 – Výroba

4 – Montáž


Tohle umíme nejlépe

Podlahy

O vaše podlahy se postaráme od A do Z. Zrealizujeme dodání a pokládku dřevěných, povlakových a jiných typů podlah. Samozřejmostí je precizní zpracování všech doplňkových materiálů, prahů a přechodových lišt.

Jak vybrat tu správnou podlahu?

Zamyslete se nad tím, jaký život se na ní bude odehrávat. Budou po ní chodit vaše bosé nohy, bude se po ní prohánět smečka domácích mazlíčků, nebo podlahu čeká časté posouvání nábytku? Vyberte správně a podlaha vydrží krásná celý život. My jsme tu od toho, abychom vaše přání splnili.
Materiály: Masiv, Vrstvené (2 i 3 vrstvé), Povlakové (PVC, vinyly, koberce, lamináty), Dlažby a stěrky

Schody

Schody umíme vyrobit je jak z masivu, tak z vrstvené dřevěné nebo povlakové krytiny. Jsme schopni schody zrenovovat nebo vyrobit úplně nové. Můžeme je sladit s plochami, nebo je naopak odlišit či třeba přizpůsobit vašemu rozpočtu.

Pracujeme velmi precizně i s cenově nejdostupnějšími materiály, a proto naše práce skutečně vydrží. Řemeslnou práci oceníte především v detailech a hranách.

Dveře a zárubně

Zabýváme se také montáží interiérových i exteriérových dveří a zárubní, a to od přípravy podkladů na podlahu - přebroušení podkladu, stěrkování a rovnání. Nabízíme kompletní servis od zaměření až po montáž. Postaráme se o přípravu stavebního otvoru po usazení, výrobu prahu nebo přechodové lišty. Vaší fantazii jsou zde dveře otevřené, umíme totiž zrealizovat:

  • křídlové
  • posuvné
  • zásuvné
  • bezfalcové
  • falcové
    a další typy dveří.

Parapety

Parapety nejsou jen okenním doplňkem, ale designovým prvkem, který doplní vaši domácnost či stavbu. Postaráme se o realizaci vnitřních i venkovních parapetů v široké škále materiálů, barev, dekorů a vlastností podle vašeho přání.

Stěrky

Odolný povrch, snadná údržba a nezaměnitelný minimalistický vzhled. Betonové stěrky je možné aplikovat na širokou škálu podkladových povrchů, mohou vypadat skvěle v koupelně, za kuchyňskou linkou či v obývacím pokoji. Postaráme se o vytvoření podlahových i pohledových stěrek s tou správnou kombinací vlastností přesně pro vás.

Dejte se do toho s námi.

Našli jste na naší stránce vše, s čím vám můžeme pomoct.  
Tak zavolejte, pustíme se do práce!